O hře

Pokud jste hledali nějakou možnost, jak se odreagovat a máte rádi první dva díly oblíbené počítačové hry Fallout, hra FOnline: Reloaded je pro vás jako dělaná.

O čem hra vlastně je? Cituji:

Jedná se o spojené mapy Falloutu 1 a 2 a svět přizpůsobený pro hru mnoha hráčů najednou (mmorpg), kde se snažíte přežít v pustině a bojovat s ostatními přeživšími o místo na radioaktivitou zmítaném západním pobřeží Spojených států. Bylo přidáno mnoho nových věcí, mimo jiné můžete získávat dovednosti (skilly) i po maximálním levelu, dá se říct že maximální level už není maximální ale můžete expit donekonečna. Systém výroby zbraní, zbrojí a drog je taktéž přepracován a nově jsou přidány i implantáty, které mohou trvale zlepšit vaši postavu.

Nikoliv nutně bude vše, co se píše v citaci, pravda i na tomto serveru. Je zřejmé, že existuje více serverů. Některé oficiální, jiné soukromé, jako tento. Například maximální level zde existuje a je jím 99 level, kdy si budete moci vybrat svůj poslední perk.

Předem upozorňuji, že hra je zatím pouze v Angličtině a někde jsem viděl i Ruský překlad. Na překlad do Češtiny si budete muset nějakou dobu počkat, jelikož textů, které je potřeba přeložit, je opravdu požehnaně.

Hra je hlavně ze začátku poměrně těžká a možná se vám bude zdát, že jste na serveru sami (to budete jen vyjímečně). Ve skutečnosti nad vámi většinu volného času bdí Admin s gaussovou puškou či Bozarem, aby sem tam přiložil ruku k dílu a pomohl vám, pokud budete v úzkých. Pokud se tedy vedle vás najednou v encounteru objeví hráč „Admin“ v kevlaru, PA, nebo APA, neutíkejte a v klidu si sbírejte zářezy dál. Není se čeho bát, pokud na něj nezaútočíte.

Momentálně probíhá BETA TEST. Mění se mnoho věcí, jako jsou lokace, staty některých itemů, dialogy a další drobnosti. Přihlaste se tedy do hry a dejte vědět, co se vám líbí, co chcete změnit a HLASTE CHYBY! Chybou mimochodem není, když vás na první procházce po mapě zabijí nájezdníci. Nevzdávejte to tedy hned po prvním neúspěchu.