Jistě jste zvědaví, čím se tento server liší od „konkurence“. Inu zatím ničím extra. I přes veškerý odpor k úpravám jsem se ale rozhodl, že do hry začlením pár nových lokací, které jistě potěší. Bude se jednat hlavně o PvE  lokace, kde za vymlácení nepřátel získáte zkušenosti, nějakou extra výbavu a též nějaký ten pěťák do kapsy. Proč PvE je jasné. Celý zbytek mapy je až na několik chráněných měst PvP zóna. PvE lokace jsou tak další výzvou pro jednotlivce i skupiny hráčů. Jistě, můžete si říct, že PvE lokací je tu dost. Ale to jsou otevřené dungeony pro skupiny (například Mariposa, Ares, V15, Necropolis), takže vás tam může kdokoliv napadnout. Dále mám v plánu přestavět některé lokace bází (jakmile je ve změti map najdu, začnu na nich pracovat), protože ty původní jsou poněkud okoukané. Například jeskyně by si zasloužila pořádně vyklidit a přidat několik skříněk a farma by mohla také nabídnout víc úložného prostoru. Zkrátka v průběhu následujících dní mám co dělat a s částí výsledků mé práce se můžete setkat již po prvních několika restartech.

Shrnutí práce na dnešek:

  • NESPLNĚNO KVŮLI NEFUNKČNÍMU WORLDEDITU: Vytvoření mapy tutoriálu + NPC, které vám po splnění úkolu předá nějakou základní výbavu. – Doporučuji tuto lokaci neignorovat.
  • DOKONČENO: Workbench v každém stanu. Je to mírné ulehčení pro nováčky a dost podstatné pro zkušené hráče. Úprava větších map je velmi zdlouhavá a i na mém PC se mapper hodně kouše. Není to žádná drastická změna v hratelnosti. Jednoduše již nemustíte chodit do města, pokud chcete vykraftit něco, co se v ruce vykraftit nedá. Zalezete si do stanu a kraftíte tam. Stále platí, že pro kraftění lepších itemů jsou potřeba profese. Workbenche by se měli ukázat ve většině existujících stanů během dalšího vašeho přihlášení. V nových stanech jsou již automaticky. V několika případech bylo nutné workbench položit mimo stan, kde ale ničemu nepřekáží.
  • DOKONČENO: Změna perku Action Boy – Nyní místo jednoho AP přidává 2 AP a lze ho vzít dvakrát – Funguje správně pouze pro nově vytvořené postavy. Staré postavy mají maximálně 12 AP bez podpůrných prostředků s AG 10 a 2x perkem Action Boy. Nově vytvořené postavy by již měly mít AP upravené na 14.
  • DOKONČENO: Zpřístupnění OP perků (Terminator, Sniper, Slayer) pro 99 úroveň postavy. Pozor, půjde vzít jen jeden z těchto perků a hlavně jsou vázány na určitou specializaci! Takže pro Snipera musíte mít minimálně 250 bodů v Small guns, pro Terminatora a Slayera zase minimálně 180 bodů v Close combat. Ať už zvolíte jakýkoliv z těchto tří perků, žádný další perk již na řadě není, takže vybírejte pečlivě, který z nich se vám nejvíc hodí.

Změny provedené dnes se objeví online během víkendu. Upozorňuji, že je možné, že vaše stany / báze mohou zmizet. Taktéž se může stát, že hráči budou muset začít s prázdnými kapsami. Byli jste ale varováni, že jde o BETA TEST 😉