Z jedné ze základen pro frakce jsem udělal základnu páračů. V této základně jsou čtyři bedny, ve kterých se nachází zajímavá obměňující se výbava (podobně jako v New Renu nad obchodem se zbraněmi), včetně implantátů. Lokaci však chrání blíže nespecifikovaný počet páračů, které je nutno odstranit. Mapa je určena minimálně pro dvojici dobře vyzbrojených hráčů, nejlépe expertů na těžké zbraně, kteří se dostatečně zásobí podpůrnými prostředky. Lokace je mimochodem také zajímavá v tom, že do ní sice lze zajet autem, ale do základny se tak nedostanete, protože pokud vejdete k bráně do základny, vyhodí vás to zpět na mapu světa. Pokud však navštívíte lokaci pěšky, ocitnete se uprostřed základny, kde se na vás ihned vrhne celá skupina páračů. Pro auto zaparkované venku se tak paradoxně budete muset vrátit jiným vozítkem s kumpánem 😉

Byli jste varováni! Za ztracená přibližovadla si můžete jen vy, sami 🙂

Při testování lokace jsem byl obviněn, že jsem udělal mapu příliš lehkou a nenajde se tam loot pro všechny. Takže Libore, zkus si to znovu teď… Přepsal jsem skripty páračů a přidal lepší loot. Hodně štěstí!

Lokace se nachází dvě políčka (dva čtverce) na levo od města HUB.

Jsem si vědom toho, že se jedná pouze o změnu již existující mapy, takže si ty kameny, co máte za tohle na mne připravené nechte až na chvíli, až tam sami omylem zabloudíte 😀

Mimochodem další lokace se ve hře objeví již brzy. Usilovně pracuji na zábavnější mapě, kde si budou moci začátečníci přijít k dobrým věcem například za vystřílení krys 😉 Bohužel tvorba nové mapy trvá o mnoho déle, než úprava stávající, takže pokud bych to nestihl do vánoc, tak se na mne nezlobte.

Mimochodem, určitě jste si všimli toho policejního auta, které se v lokaci nachází. K tomu, abyste si jej mohli vzít, je zapotřebí vymlátit všechny párače a mít s sebou alespoň 1 kus Mikrofůzního článku, který na auto použijete. Auto je totiž bez energie a odtlačit se vám ho pravděpodobně nepovede. Lokace bude v pozdější době (po wipe) dostupná pro každého hráče pouze jednou, aby nebylo ve hře „přeautováno“. 

Nová lokace – základna okupovaná párači. Takto vypadá zvenku, když přijedete autem.

Nová lokace – základna okupovaná párači – v akci. A takto to dopadne, když se do lokace někdo odváží o samotě.

Lokace se nachází dvě políčka nalevo od HUBu. Ze souřadnic na obrázku by to mělo být jasné.